Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier
När du bor i Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier São José dos Campos kan du besöka Trilhas da Reserva Santa Barbara, som ligger cirka 16 minuter bort till fots.
Inom 3 km från denna villa hittar du Pedra Queixo d' Anta, medan Lookout Stone of San Francisco ligger cirka 7 km bort.
Villan inkluderar ett badrum med en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Gästerna kan använda sig av ett komplett kök samt matplats på detta boende. Det finns också kylskåp, ugn och köksredskap i köket.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
- Eldstad
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
- Grill faciliteter
Service
- Sällskapsdjur bekvämligheter
På rummet
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
- Parkettgolv
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier?
Ja, Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier tillhandahåller Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök på Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier?
Ett komplett kök finns på Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier. - ❓
Är husdjur tillåtna i Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier?
Gästerna får bo på Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier med sina husdjur. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor på Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier?
Gästerna på Cabana Do Sol -Sao Francisco Xavier kan enkelt nå Trilhas da Reserva Santa Barbara och Pedra Queixo d' Anta, som ligger ungefär 16 minuter till fots från boendet respektive 3 km bort.